A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Sa Ilaqe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  75

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2008

2008-05-19T00:00:00

Këngë e albumit:

"Inbox Compilation"

Këngë e albumit:

"Zero Zero"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008


Waaaaaw .. Sa ilaqe

Je çapken me kane thene
zemrat ti kidnapon
je plot zjarr e plot mall
besa s`ka si ti o djale.

Energjik e plot nur
pasha zotin je kull
i vetdishem je ti
te lexoj ne sy.

Sa ilaqe n'farmaci
per ty i kam kerkuar
e kot e pata shpirtin tim
une nuk e kam sheruar(2*)

Ti nje here me shikon
un ndihem n'depresion
Je fisnik ideal
hajde afrohu o djale.

Energjik e plot nur
pasha zotin je kull
i vetdijshem je ti
te lexoj ne sy.

Sa ilaqe n'farmaci
per ty i kam kerkuar
e kot e pata shpirtin tim
une nuk e kam sheruar(2*)

Sa ilaqe n'farmaci
per ty i kam kerkuar
e kot e pata shpirtin tim
une nuk e kam sheruar(2*)

Sa ilaqe.


Ky tekst u dërgua nga Naxhie Kryeziu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019