A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Dridhem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  96

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Video Produksioni:

Video Art

Këngë e albumit:

"Supersonic Me Hitet"

Këngë e albumit:

"Mos Me Shiko"


Edhe ku do qe te shkoj une
Të gjith me shikojn
Vetëm ti gjithë larg me rrine bëhesh se m'injoron
Hajde mu afrohesh shiko se si un vallzoj
Hajde afrohu pranë meje

Ref x2:
Trupin tim te bukur e dridhi e dridhi
Bylyzikt ne dor i silli i silli
Buzët e mija t´zjarrta pesh të qojn.

Te gjith kan dëshir te flasin dhe te jen me mu
Vetem ti gjith larg me rine e une veq ty te du

Hajde mu afrohesh shiko se si un vallzoj
Hajde afrohu pran meje

Ref x5:
Trupin tim te bukur e dridhi e dridhi
Bylyzikt ne dor i silli i silli
Buzët e mija te zjarrta pesh te qojnë.

Ref x4:
Trupin tim të bukur e dridhi e dridhi
Bylyzikt ne dor i silli i silli
Buzët e mija t´zjarrta pesh të qojn.


Ky tekst u dërgua nga beatrisak
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019