A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Anuloje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  393

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2014

2014-12-31T08:00:01

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014
Mos më thuaj ndale dritën,
errësirës ja kam frikën.
Dua ti shoh sytë patjetër,
që ti kujtoj për gjithë jetën

REF:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)

(ti çdo... ti çdo...)

Se ti çdo puthje e çdo prekje
e bën në mënyrë perfekte
S'janë si ledhatimet tjera
që ngjasojnë në telenovela

REF 2x:
Anuloje çdo takim që ke (çdo takim që ke)
Le ta dinë se (dinë se)
veç i imi je (veç i imi je)
Anuloje, anuloje thashë (anuloje thashë)
edhe nesër (nesër)
dua t'jemi bashkë (dua t'jemi bashkë)


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (2)

2016-11-17 23:29:47
Mos më thuaj ndale dritën
Errësirës ja kam frikën
Dua ti shoh sytë patjetër
Që ti kujtoj për gjithë jetën
2017-01-10 11:29:28
Anuloje
çdo takim që ke
Le ta dinë
se veç i imi je

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019