Audio

Genta Ismajli - Feel (Prygo Remix)  (Feat. Ardian & Dalool)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2014

2014-06-14T09:12:46

Featuring

Dj Dalool

Featuring

Ardian
1. (Genta)
Ëndërr mbajëm, ose ndalëm pak nuk rrezikon (o on)
Rri si n'ajër,
se gjen fjalën dot që më mungon (o on)
Mos e le dhe pak, mos më gjatë,
nuk kemi shumë kohë
Merre me ngut, je shumë sigurt,
vetëm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o),
Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o),
U will never feel like, feel like this again

2. (Genta)
Nisu në sulm, nuk ke çfarë humb,
nëse me mua je
Shumë ti pak unë, shumë ti pak unë,
të më ndjeje (e e e)
Mos e le dhe pak, mos më gjatë,
nuk kemi shumë kohë
Merre me ngut, je shumë sigurt,
vetëm ti mu afro

Ref. 1x (Ardian & Genta)
You never get higher (ou o),
Baby you just rise to the top (i ye)
U will miss the time (ou o),
U will never feel like, feel like this again


Më Shumë Këngë Nga Genta Ismajli:

Më Shumë...