A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Genta Ismajli - Hit Zemër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2015

2015-12-19T11:40:10

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Avni Qahili


Në urgjencë sa shumë herë përfundova
të vetvritem sa herë unë tentova
pa sukses, e shkruar nuk paska qenë
ty asgjë nuk të bëri përshtypje
jeta ime e venë në pikëpyetje
pa sukses, e shkruar nuk paska qenë

Plani i parë dështoi
i dyti s'kaloi, jo!
i treti i vërteti
s'ka ku shkon i shkreti, jo!

Ref. 2x:
Hit zemër, kënga ime doli
hit zemër, dashuria foli
hit zemër, ti nuk je në këtë këngë
për ty e kam bërë
hit zemër, bëhet kur vuaj
hit zemër, shtrenjtë më ka kushtuar
ty ta them
ndoshta ty unë do të them
te pamundura e shume çudira
per ty bera te jem me e mira
pa sukses, e shkruar nuk paska qene
asnjehere s'e ktheve koken prapa
te shohesh si me del flaka
pa sukses, e shkruar nuk paska qene

2x:
Plani i parë dështoi
i dyti s'kaloi, jo!
i treti i vërteti
s'ka ku shkon i shkreti, jo!

Ref. 2x:
Hit zemër, kënga ime doli
hit zemër, dashuria foli
hit zemër, ti nuk je në këtë këngë
për ty e kam bërë
hit zemër, bëhet kur vuaj
hit zemër, shtrenjtë më ka kushtuar
ty ta them
ndoshta ty unë do të them


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019