Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti Deda - Nje Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Sa here ket dashni pergjys e kena lon
Fjalet e fundit t’parat zemer i kena thon
Bona me t’harru po ma shum zemra te don
Se pa ty e di asgje nuk kom

Ref
Se une do jetoj per ata sy
E nje jet kena mu shty
Njesoj do me falesh si une ty
Se un do jetoj per ata sy
E nje jet kena mu shty
Njesoj do me duash si une ty

Malli frymen po ma merr e sma leshon
Zemra do te shkruaj dora nuk guxon
Lamtumir me shpirt une kurr nuk ta kam thon
Se pa ty e di asgje nuk kom

Ref
Se une do jetoj per ata sy
E nje jet kena mu shty
Njesoj do me falesh si une ty
Se un do jetoj per ata sy
E nje jet kena mu shty
Njesoj do me duash si une ty


Ky tekst u dërgua nga Music lyrics



Genti Deda
Publikimi: 19/01/2020
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Endrit Mumajesi
Mix&master: Gent Myftaraj
Video Produksioni: Zefi Gega



Genti Deda - Nje Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Jete".
3. Video është e këngës "Nje Jete", por nuk këndohet nga Genti Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Genti Deda:


Komente 0