TEKSTESHQIP

Genti Deda
Ti E Ke
Lyrics

Se ti pike ne zemer ma le
Si lule e bukur ti je
Shpirti im a e din ti se
Cka kerkoj ti e ke

Zemra ka nje rrahje
Por me ty ajo ka ritem
Se duron nje ndarje
Ajo te ndjen te kerkon gjithe diten

Ani vetem pak
Ani vetem pak
Sa te don ta doje
Ani vetem pak
Ta kuptoje

Refren
Se ti pike ne zemer ma le
Si lule e bukur ti je
Shpirti im a e din ti se
Cka kerkoj ti e ke

Kadal da le le
Kohen zemren ti ma nale
Kadal da le le
Me dogje krejt nuk mendove fare

Ani vetem pak
Ani vetem pak
Sa te don ta doje
Ani vetem pak
Ta kuptoje

Refren
Se ti pike ne zemer ma le
Si lule e bukur ti je
Shpirti im a e din ti se
Cka kerkoj ti e ke
INFO
Ky produkt muzikor u lansua para audiencës i punuar në spektrin vizual edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 26 Qershor 2018. Kompozimin dhe arranzhimin e punoi Gramoz Kozeli, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Endrit Mumajesi.