TEKSTESHQIP

Gentjana Gjergji
Malli Për Prind
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli Për Prind" kënduar nga Gentjana Gjergji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, ky krijim muzikor finalizohet tek fansat i ilustruar në spektrin vizual edhe me një videoklip, video produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e A Films. Videoklipi u publikua me datë 14 Dhjetor 2022. Për melodinë dhe për orkestrimin është përkujdesur Ardian Kastrati, teksa autor i tekstit është Armand Trebicka.