Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geti & Kadi - Çka M'ka Syri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF.:
C'ka mka syri qe me loton
C'ka mka syri qe me loton
O dhimte e zemres s'un i mban
O dhimte e zemres s'un i mban
Dashnorja me ka harru
Dhe me tjetrin eshte perqafu
Prej vegjelimit dashnine ja kam fale
Tash po shkon me tjeter gale

...
...
Remake: Elita 5 & Fikrije Lushaku - Ç'ka Me Ka Syri
Gentrit Osmani & Kadi Osmani
Publikimi: 12/08/2021
Teksti: Shkelqim Hoti (Shajni)
Video Produksioni: Vizion Media
Produksioni: Lyric Master
Rec/Mix/Master: Hd Studio
Koncepti: Musa AdemiGeti & Kadi - Çka M'ka Syri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çka M'ka Syri".
3. Video është e këngës "Çka M'ka Syri", por nuk këndohet nga Geti & Kadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentrit Osmani:


Komente 0