Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Tafa - Dashuria Apo Shoqeria (Feat. Driselda Kanina)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Te kam shoqe te vertete
Ndaj s'te mbaj asnje sekret
Djalin qe takuam mbreme
E dua, por s'ja kam then

Obobo ç'eshte kjo pune
Te njejtin dua dhe une
Si t'ia bejme zot o zot
Se me short s'e hedhim dot

REF. 2x:
Dashuria shkon e vjen
Shoqeria s'te genjen
Me nje shoqe te vertete
çdo sekret ti ndan ne jete

E duam une dhe ti
Po s'e dime ke do ai
Njeren nga ne po te doje
Puna prape per djall do te shkoje

Le te doje ke te doje
Nuk futem ne kete loje
Besa-bese, fjala-fjale
Me ty s'ndahem per nje djale

REF. 2x:
Dashuria shkon e vjen
Shoqeria s'te genjen
Me nje shoqe te vertete
çdo sekret ti ndan ne jete


Ky tekst u dërgua nga ElenaGreta Tafa
Featuring: Driselda Kanina
Publikimi: 06/06/2020
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Arben Duka
Video Produksioni: MAX Production


Greta Tafa - Dashuria Apo Shoqeria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Apo Shoqeria".
3. Video është e këngës "Dashuria Apo Shoqeria", por nuk këndohet nga Greta Tafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Greta Tafa:


Komente 3