TEKSTESHQIP

Gëzim Çela
Qielli I Dallandysheve
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qielli I Dallandysheve" kënduar nga Gëzim Çela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen si kompozim nga Valentin Veizi, ndërsa autor i fjalëve të tekstit është Xhevahir Spahiu.