A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Getinjo, Së Shpejti Klipi I Ri “No”


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
[26-04-2014]
Reperi i ri nga Ferizaji, Getinjo, është në përgatitje të projektit të tij të ri.

Reperi i hitit "Ajo" ka kohë që ka lansuar një numër projektesh dhe videoklipesh, e po vazhdon karrierën me sukses në skenën e hip hopit shqiptar.

Edhe pse rallë i përfshirë në bashkëpunime, reperi emri i vërtetë i të cilit është Getoar Aliu, nuk e ka ndërmend që të ndërrojë trendin e tij.

Pas duetit shumë të suksesshëm me Labinot Tahirin dhe Bleron, i cili ishte pa klip, pritet një tjetër goditje e Getit - kënga e re titullohet "No" dhe do të vijë me videoklip.

"MiniCoppera për juve jom gjipp,
Ju jeni liqena, e une adriatik", është një pjesë e këngës së Getinjos.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellë reperi i ri, por shumë i adhuruar ferizajas.
 (Telegrafi)

      Ghetto - No [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018