Official Video

Top 200

Getinjo - Tony Montana  (Feat. Mozzik)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  375

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2016

2016-05-04T16:00:01

Më Shumë Nga

Mozzik

Këngë e albumit:

"Best Of"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016
Verse 1: MOZZIK

Its Ziki Ziki ,
ti mos u ngjit
Thirëm n'label
nëse t'vyn hit
Nuk po iki spo iki
po t'dho stil
HIP HOPI i jemi
lypni AZIL
Jom hy me kap cifër
deri t'ble tigër
I got my gun on me
500 kalibër
E shty bjondinën tem
t'q** nonën n'shpulla
Ja lodhi zemrën
si me pi 10 RED BULLA
Kshtu që njeri kur t'ëm paç
mos ëm njeç
Jom ftyra ma e re n'KONCERT
Jeni tu u idh keni nevoj për PAMPERS
Me hi n'rrethin tem
keni nevoj për Bexh
Started from the bottom
I'm sorry hajde bujrum,
nëse do vi t'mirfilli
Me femnën që n'fitnes
krejt i kill'em
Kush o n'telefon
ALO kush po m'shqetson
Dhipi i zi RIHANNA n'dhom
Ram pam pam pam .

REF:

Hey mama,
krejt po m'thirin TONI MONTANA
Kom uipa dhe Marijuana
Na she tu jetu si
SULLTANA SULLTANA . (x2)

Verse 2: GETINJO

Heyyyyy Njeri
Pse po ma kshyr femnën,
edi që po ta dridh zemrën
A nashta nuk pi din senet,
me ty keshet mas meje cmendet
Mmrmrmrm , Mrmrmrmr ...
Its Getinjo Getinjo Getinjoooooo GRINGO
thirrum n'label nese do hit bro
Shihmi shihmi yeahh
se jom i fashimi i nonës
Shihmi shihmi nonës
se i pëlqej edhe tonës
Shihmi shihmi nonës
se ju kena gjujt parës
Une me ekipën përnime j
a kem q* nonën
Ja nali rrymën njerit si mu kon KEDS
Jom PANTHER i ZI
ju LITTLE CAT-s
Keni mbet IPHONE 3-sha
UNE jom bo 8-sh
Jeni shum lame une
jom FUCKING FRESH
You get it ...

REF:

Hey mama,
krejt po m'thirin TONI MONTANA
Kom Uipa dhe Marijuana
Mshe tu jetu si
SULLTANA SULLTANA . (x2)

Hajde loqk kceje shoten lej forët
Hajde loqk k'sajde per neve po folet
Hajde loqk se nomi po bohet
Kush rrin me neve mo s'po LARGOHET ...


Ky tekst u dërgua nga  BinnaaKartolina (3)

U krijua nga @_sebi.m 2018-10-24 23:34:16
Hey Njeri...
Pse po ma kshyr femnën?
E di që po ta dridh zemrën
A nashta nuk pi din senet
Me ty keshet,
Mas meje çmendet
2017-12-31 13:34:17
Hey mama
Krejt po m'thirrin TONI MONTANA
U krijua nga Marina 2017-10-27 13:29:46
Jom panther i zi ju little cats
keni mbet me iphone 3-sha
une jam bo 8-sh

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Getinjo:

Më Shumë...