Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Rezervimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Rezervimet bèhen gjithè nè kohè
se treni ik e nuk tè pret
e ti zemèr prej kur tè njoh
ti je vonu gjithmonè nè jetè.

se ka kaluar koha nuk pajtohesh
tè kthehem mbrapa unè nuk du
prandaj kot,kot po mundohesh
se ti shumè,shumè je vonu...

rezervove apartamentin mè tè shtrejt nè hotel
dhe fustanin me model chanel'
biletat pèr koncert,tipike pèr njè flert
rezervove edhe taxi "limo" ngjyrè tè zezè
edhe venèn me kualitet francez
krejt i ke rezervu,vec mua,mua mke haru.

rezervove aranzhmanin "all inclusiv" nè det
edhe wikendin nè njè vend tè qetè
se ti je ekspert-tipik pèr njè flert.

rezervove krejt c'ka mundet me u rezervu
ani zemèr udhèto pa mu...
mè shkruaj nè adresè tè dashurisè qè vdes!
Gili
Publikimi: 03/07/2005
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marjan Filipovski (MAKI)


Gili - Rezervimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rezervimet".
3. Video është e këngës "Rezervimet", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0