Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Shigjeta E Amorit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Shigjeta E Amorit"

Komente

Asnjë Koment

31/12/2000

2000-12-30T23:00:00+00:00U betuam pernditet njerzeve tju falim dashurine mbushen kupat me nektare dhe na dehen me puthejn e pare perndeshat e hyneshat i bashkuam princat dhe princeshat dashurin e pare te vajzes e bekuan engjujt e parajses digjet trupi dridhet zemer gjumi nuk me mori ate naten kurr me qelluan me shigjeten e amorit
Ref: Me qelloi shigjeta e amorit ate nate me ty u dashurova un te deshta me mallin e vajzes enderoia shtigjet e parajase Me qelloi shigjeta e amorit ate naten me ty u dashurova pse streguan engjujt e parajses se dashuria qenka dhembje vajzes .
U betuam pernditet njerzeve tju falim dashurine mbushen kupat me nektare dhe na dehen me puthejn e pare perndeshat e hyneshat i bashkuam princat dhe princeshat dashurin e pare te vajzes e bekuan engjujt e parajses digjet trupi dridhet zemer gjumi nuk me mori ate naten kurr me qelluan me shigjeten e amorit
Ref :Me qelloi shigjeta e amorit ate nate me ty u dashurova un te deshta me mallin e vajzes enderoia shtigjet e parajase Me qelloi shigjeta e amorit ate naten me ty u dashurova pse streguan engjujt e parajses se dashuria qenka dhembje vajzes .
Me shigjeten e amorit me shigjeten e amorit Ref :Me qelloi shigjeta e amorit ate nate me ty u dashurova un te deshta me mallin e vajzes enderoia shtigjet e parajase Me qelloi shigjeta e amorit ate naten me ty u dashurova pse streguan engjujt e parajses se dashuria qenka dhembje vajzes .


Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet