Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Mua vetem mua m'do ai djal

Ajo don me na nda
me duhet me pa
ta shikoj 1 her un mir e mir
cila eshte ajo

E mendoja te shemtuar
me trup te deformuar
Me Floket e djegura me mash
Patjeter e trash

Kur ekam taku sa nuk jam shoku
qa e bukur ish ajo endrra prish
Qfar fustani pat sikur ne sfilat
aq e bukur ish..

Jo nuk dua ta njoftojj!!

Jo , o moj virane
Jo. jo mos be plane
Mua vetem mua m'do ai djal
ajo le t'ma Fal

Diten kur e takove
Koh vetes i kushtova
me dieta ,manikyr , fitnes
ajo me dha stres

Dashuria eshte e shejt
edhe jeta eshte e drejt
mua vetem mua m do ai djal

kur e kam taku
sa nuk jam shoku
Aq e bukur ish
ajo enderra prish

Jo, o moj virane
jo ,jo mos be plane
mua vetem mua mdo ai djal
ajo le tma fal(x2)


Ky tekst u dërgua nga BoraGili
Publikimi: 03/07/2005
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Artan Kastrati


Gili - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0