Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Orët E Rrezikshme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Dashnorja"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Ne vete po luajn po flasin dhe shkruajn veq t'verteten ne nuk e tregojm ne ndahem bashkohem perlahem pajtohem nuk e di se si do perfundoj

REF:Veq kur takohemi te dy nuk rezisrojme ti me do mu un te du ty e nuk mendojme si si do te vazhdojmee (x2)

ME ba me u nda mos me thirr n'ort e vona nata ska bes buzet tona jan te frikshme per dy te dashuruar oret e vona jan t'rrezikshmee(x2)

Ne vete po luajn po flasin e shkruajn veq te t'verteten ne nuk e tregojm ne ndahem bashkohem perlahem pajtohem nuk e di si do te perfundoj

REF:Veq kur takohemi te dy nuk rezistojme ti me do mu un te du ty e nuk mendojme si si do te vazhdojmee(x2)

Me ba me u nda mos me thirr n'ort e vona nata ska bes buzet tona jan te frikshme per dy te dashuruar oret e vona jane te rrezikshmee(x2)


Ky tekst u dërgua nga  argjenta
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet