Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Mirë Ta Bana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Sa femrat i pate qe si di askush
edhe sa sa sekrete mban
renat se renat tani po te dalin ne fushe
edhe sa maska ti i mban

Me thuaj se me mua e ke seriozisht
nuk te dhash asnje fije shpres
se pari ta kerkova unazen ne gisht
e te thash prit deri nmartese

REF.
Ti me tanat femnat lujte me tana me tana
veq me mua jo nuk mujte
o sa mir ta bana o sa mir ta bana

lujte o sa shume ti lujte
me tana me tana me tana me tana
veq me mua jo nuk mujte
o sa mire ta bana o sa mir ta bana

lujna me lojna djalit i bojn ojna
djali nga inati ojnat i mbaroj
lujna me lojna djalit i bajm ojna
djali i dashuruar i hutuar shkoj

(2x)ti me tanat femnat........


Ky tekst u dërgua nga Rihane TahiriGili
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marjan Filipovski (MAKI)


Gili - Mirë Ta Bana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirë Ta Bana".
3. Video është e këngës "Mirë Ta Bana", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0