Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gili - Shaj E Qaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shaj E Qaj".
3. Video është e këngës "Shaj E Qaj", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gili - Shaj E Qaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Shigjeta E Amorit"

Komente

Asnjë Koment

31/12/2000

2000-12-30T23:00:00+00:00Sa e bukur ishte jeta cdo njeri udhet e veta me ty kam pas trishtime perseri jam ne token timeeee....

JO nuk vajtoj per ndarje nuk do te kerkoj hakmarrje Rri Sa me Larg prej meje Asgjee Tiieter Sdu prej Tejee...

REF: Shaj e qaj lotinnn mos e mbaj Zemer e gurit me Kry Bjeri murit Shaj e qaj Lotit mos Ju ndaj Shpirti i nxiRe Per ty nuk ka meshire.

Sa e bukur ishte jeta cdo njeri udhet e veta me ty kam pas trishtime perseri jam ne token timeeee....

JO nuk vajtoj per ndarje nuk do te kerkoj hakmarrje Rri Sa me Larg prej meje Asgjee Tiieter Sdu prej Tejee...

REF: Shaj e qaj lotinnn mos e mbaj Zemer e gurit me Kry Bjeri murit Shaj e qaj Lotit mos Ju ndaj Shpirti i nxiRe Per ty nuk ka meshire.(x2)


Ky tekst u dërgua nga  argjenta
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet