Official Video

Gili - Ti Më Ke Vra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2000

2000-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Shigjeta E Amorit"
Sikur vala mbi detë dashuria u shua
Veq dhembja me ka mbete se ende te dua ti vashdo udhet e tua jo nuk ka rendesi per mua ty s'te hyn ne udhe nese un qaj
Plot me ngjyra te bukura vjeshta do te zbukurohen ne kete bot me plot genjeshtra ndoshta dhe udhezohem
Ti vazhdo udhet e tua jo nuk ka rendesi per mua ty s'te hyn ne pun nese un qaj

Se ti m'ke vra me puthje tradhtare
Me shume genjeshtra ma shkatrrove jeten se ti s'ke faj veq un jam mekatare pse te deshta paskam hy ne gjynah me veten (x4)


Ky tekst u dërgua nga  argjenta   Sev1mm
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...