Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gili - E Din Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Din Ti".
3. Video është e këngës "E Din Ti", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Gili - E Din Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Komente

Asnjë Koment

24/12/2016

2016-12-24T15:00:06+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Din Ti" kënduar nga Gili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Luljeta Shala - E Din Ti

N'zemren time jeton nje dashni
Lumturine e kam un afer tij
Fjalt e huja po I sjell xhelozia
Pse dy zemer nuk po i zen tradhtia

Me dit zemra qysh ja din
Me dit bots sa te du
S'folin keq per ty as per mu

E din ti,E din ti
Sa jeni pershtat
Zemra jote si sheqer
E imja qokollat 2×Jam e lumtur kur me thirr oj Zemer
Ska dashni mat mir se ky emer
E mbaj mend kur t'kam thane te Dua
Sa do zemra ti do te jesh me mua

Me dit zemra qysh ja din
Me dit bota sa te du
S'folin keq per ty as per mu

E din ti,E din ti
Sa jeni pershtat
Zemra jote si sheqer
E imja qokollat 2×

E din ti,E din ti
Sa jeni pershtat
Zemra jote si sheqer
E imja qokollat 2×

Visar Peja - E Din Ti

Naten vone kur un shqetsohem
Pres endrren e pare
Gjysem i vdekur nje shpirt une jam
Simbol i nje femre qe endrrova
jep vajza qe dashurova si Zjarr Rruges Dashuria
Shpejt u gjua s besova...
Ref Mallkoj vitet qe ne te takova sa aq shum u dashrova pyes veten pse te pash Loti im i ra
Gjitha gezimet i shkatrrove Dashurine e harrove
Harrove gjitha shpirtin e lendova
Naten vone kur un qetsohem
dhe pres endrren e pare gjysem i vdekur nje shpirt une jam një ndjenjë e fortë se ç më kapeloj c'me kapeloj
Ta fala pergjithmone zemra fort me rrah mendja jo nuk mend te mba.
Mallkoj vitet qê në të takova sa aq shumë u dashurova, pyes veten se t pash loti Im ra! Gjitha gêzimet mi shkatêrrove dashurinê e harrove harrove të gjitha shpirtin e lëndove
E din ti, E din ti se ne zemer jam e plot hidherim lot syy mbaj kujtim te pres te me kthehesh amshim!
Më Shumë Këngë Nga Gili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë