TEKSTESHQIP

Gjergj Jorgaqi
Dua Dhe S'dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dua Dhe S'dua" kënduar nga Gjergj Jorgaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodinë dhe tekstin e përgatiti vetë artisti, teksa kënga vjen me orkestrim nga Gjergj Jorgaqi & Gramoz Kozeli.