Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Suljoti - Urim Per 7 Marsin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Ju faleminderit o musues jemi krenare per ty sot per feste ne gjithmon lalalalalalal ne zemra na gëzon o trim llalalalallalal neve gjith ju perqafujm lalalalla 7 marsin tu urojm për musuesin do e festoj qe na rit na edukoin musues i pari si njeri qe me qmoi per qmendurinë mesues i pare ditë e mbar lalallalalla dot gezojm fest si gjithmon per ty mesues zemra kendon.
Gjergj Sulioti
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/03/2018
Muzika: Agron Xhunga
Teksti: Fatos Hoxha


Gjergj Suljoti - Urim Per 7 Marsin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urim Per 7 Marsin".
3. Video është e këngës "Urim Per 7 Marsin", por nuk këndohet nga Gjergj Suljoti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Sulioti:


Komente 0