TEKSTESHQIP

Gjergj Suljoti & Luan Zhegu
Bashkë Dolëm Partizan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bashkë Dolëm Partizan" kënduar nga Gjergj Suljoti & Luan Zhegu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.