TEKSTESHQIP

Gjergj Suljoti & Petrika Rembeci
Përpara Ecim Me Partinë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Përpara Ecim Me Partinë" kënduar nga Gjergj Suljoti & Petrika Rembeci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.