TEKSTESHQIP

Gjergj Sulioti
O Devoll I Trimerisë
Lyrics
(Feat. Rakipe Karaj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Devoll I Trimerisë" kënduar nga Gjergj Sulioti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.