Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjesti - Babyboo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Numrin tem tem tem
A e man
A e man
A e man sekret ti
Numrin tan tan tan
Un e maj
Un e maj
E maj sekret ti
Bum bum
Cike cike
Sa nice
Qato patike
Aiiiiiii lelelelelelele
Se lali ti ka ble
Aiiiiiii lelelelelelele
Se lali ti ka ble
Hej hej hej
Gjesti
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/07/2023
Teksti: Gjesti
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Mixey


Gjesti - Babyboo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babyboo".
3. Video është e këngës "Babyboo", por nuk këndohet nga Gjesti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjesti:


Komente 1