TEKSTESHQIP

Gjesti
Vallah
Lyrics

Kudo qe t'jesh pa mu, kujtoje se te du
Kujtoje zemra jem, se ti je loqka jem
E di qe je tu vujt, pa mu s'ki me mujt
Vec veten e genjen, se ti je loqka jem

Na dy, na dy
S'munem na dy, nah nah
Ah, pa njoni tjetrin, vallah
Nah, nah, nah, nah, nah, nah
Ti e din sa m'do, sa t'du
S'munem na dy, s'munem na dy, vallah
Pa njoni tjetrin, nah nah
Nah, nah, nah, nah, nah, nah
Ti e din sa m'do, sa t'du

A mendon ti, a mendon ti
Qe s'jem bashk na un rri un
Kush guxon ty, kush guxon ty
Me t’nguc se ja thej hundt’

Ah xhanem, ah xhanem
Pa shpirt, te tan ti fala
Ah xhanem, heke bluzen
Ajde vec pak ta puthi ty buzen

Kudo qe t'jesh pa mu, kujtoje se te du
Kujtoje zemra jem, se ti je loqka jem
E di qe je tu vujt, pa mu s'ki me mujt
Vec veten e genjen, se ti je loqka jem

Na dy, na dy
S'munem na dy, nah nah
Ah, pa njoni tjetrin, vallah
Nah, nah, nah, nah, nah, nah
Ti e din sa m'do, sa t'du
S'munem na dy, s'munem na dy, vallah
Pa njoni tjetrin, nah nah
Nah, nah, nah, nah, nah, nah
Ti e din sa m'do, sa t'du

Buzen happy si qershi po m'dole gjarpen i zi
Mu kan qel syt se s'kom pa kur me ty n'dashni jam ra

Ah xhanem, ah xhanem
Pa shpirt, te tan ti fala
Ah xhanem, heke bluzen
Ajde vec pak ta puthi ty buzen

Kudo qe t'jesh pa mu, kujtoje se te du
Kujtoje zemra jem, se ti je loqka jem
E di qe je tu vujt, pa mu s'ki me mujt
Vec veten e genjen, se ti je loqka jem

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky projekt është finalizuar tek audienca e gjerë i plotësuar në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi muzikor, produksioni i të cilit është krijuar nga Imagine Films. Videoklipi u publikua më 11 Gusht 2023. Kompozitor është vetë këngëtari, teksti është përshtatur nga Gjesti & Albos, ndërsa për produksionin është përkujdesur Albos.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200