A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Si Me Def” Nga Gjiko


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[02-07-2015]
Reperi Gjiko(The flyboy) sapo ka publikuar në treg videoprojektin e tij më të ri të titulluar "Si me def".

Kënga është punuar në stduion e Red Box Entertainment, në të cilën bën pjesë reperi aktualisht.

Tekstin e ka shkruar vetë Gjiko e ndërsa muzikën e ka realizuar Big Beng Beats.

Videoklipi është punuar nga produksioni nga Prishtina, Imagine Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Gjiko - Si Me Def [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019