A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjiko E Kall Prishtinën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[19-07-2015]
Reperi i suksesshëm nga Peja, Gjiko, po tregon se rrugëtimi i tij drejt piedestalit nuk po ka të ndalur.

Reperi i njohur ka lansuar së fundmi këngën e tij të re të titulluar “Si me Def”, që u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Megjithatë, se klikimet pak kanë peshë, këtë e ka tregaur Gjiko me anë të një video lansuar në rrjetet sociale.

Aty shihet i gjithë publiku duke kënduar këngën e tij të re, “Si me Def”.

Gjiko ndryshe është mjaft i kërkuar gjatë sezonit veror për performanca si kjo më 17 korrik.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019