A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Edhe 3” Nga Gjiko Ft. Mc Kresha


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
[25-11-2015]
Dy reperët tanë të njohur Gjiko & MC Kresha sapo kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri me titull "Edhe 3".Kënga është hip hop e punuar nga Big Bang Beats, e ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë Gjiko & MC Kresha.

Videoklipi është mjaft hot dhe nuk lejohet t1% shikohet për persona nën moshën 18 vjeçare.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Gjiko - Edhe Tri (Feat.Mc Kresha) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019