Gjiko

Gjiko Shumë Shpejt Vjen Me Këngë Të Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-12-2015]
Reperi i njohur nga Peja, Gjiko sapo ka lansuar së fundmi bashkpunimin e tij me MC Kreshën "Edhe 3", një këngë këngë e cila që në daljen e parë pati shumë sukses, pasi është pëlqyer shumë nga publiku dhe deri më tani ka marrë mbi 600.000 klikime në youtube.

Por Gjiko nuk ka menduar të ndalet këtu! Ai mendon ta shënojë edhe me një tjetër projekt këtë fundvit. Këtë lajm ai e ka bërë të ditur përmes rrjetit të tij social në Facebook ku ka shkruar se ka nisur punën për një këngë të re e cila do të vijë shumë shpejt por që detajet e tjera nuk ka dashur ti zbulojë.

Deri atëherë ju lëmë në shoqërin e tekstit t1% këngës "Edhe 3" nga MC Kresha & Gjiko.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Gjiko Shumë Shpejt Vjen Me Këngë Të Re

  Gjiko - Edhe Tri (Feat.Mc Kresha) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0