A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Torta Speciale Për Gjikon, E ëmbël, Por Me Marihuanë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[04-01-2016]
Reperi i njohur Gjiko The fly boy së fundmi ka festuar ditëlindjen e tij të 24-rt, dhe me këtë rast ai ka marrë shumë dhurata nga familja dhe shoqëria e tij.

Gjiko kishte vendosur që këtë festë ta kremtonte me shoqërinë e tij në një lokal, ku edhe ata i kishin pregaditur atij një tortë surprizë.

Torta speciale për ditëlindjen e Gjikos ishte e pregaditur në mënyrë shumë të veçantë pasi kishte edhe shenjën e Marijuanës në të.

Por çfarë përmbajtje mund të kishte ajo tortë?
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019