Gjiko

Gjiko, Nesër Klipi I Ri “1mishe” Me Felony

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-06-2014]
Reperi shumë i talentuar nga Peja, Gjiko, do të publikojë të premtën këngën e tij të re me klip, “1Mishe”.

Reperi i cili njihet më shumë nga fansat e hip hopit “underground” ka filluar të dalë fuqishëm në skenën e hip hopit më komercial.Mirëpo, ai vazhdon t'i qëndrojë besnik stilit të tij sa urban, aq edhe të hip hopit të vërtetë.

“1Mishe” quhet kënga e Gjikos që do të vijë të premtën në bashkëpunim me Felony.

Kënga sigurisht se është punuar nga RedBox, kurse videoklipi lansohet të premtën e një pjesë të tij e shikoni më poshtë.
 (Telegrafi)

Gjiko, Nesër Klipi I Ri “1mishe” Me Felony

  Gjiko & Felony - 1mishe [Teksti dhe Klipi]

Komente 0