Gjiko

Gjiko Shumë Shpejt Me Këngë Të Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-02-2015]
Asdren Gjikolli apo që për publikun njihet si Gjiko, është reperi nga Peja i cili po sjell shumë risi në Hip Hopin shqiptar.

Pas dy bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtaren Dafina Zeqiri, reperi është në përgatitje të klipit më të ri që do lansohet shumë shpejt.

Ai me këto këngë dhe me këngët solo ka dëshumar se është një nga rep artistët me repin me më kualitet në tregun muzikor shqiptar.
 (Indeksonline)

Gjiko Shumë Shpejt Me Këngë Të Re


Komente 0