Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjiko - Mos Ma Përzij

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Përzij".
3. Video është e këngës "Mos Ma Përzij", por nuk këndohet nga Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjiko - Mos Ma Përzij  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  84

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Teksti:

Gjiko

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

1 🔥

16/07/2016

2016-07-16T17:00:02+00:00Ref x2:
Mos mos ma perzi
Se ja kom shum merzi
Ti me syt e zi
Buzet e omla qershi

Qaty n'club jom me quna
E qojna nalt kur vjen e shtuna
I kena qikat me veti
Pe shoh qysh o puna
Hajde dridhe per kete G-n baby
Deri sa ta thirrin policin baby
Tkisha lut mos me perzi
Ti me shokt e mi
Krejt krejt i ke fshi
Qdo mesazh , qdo fotografi
Si me ble telefonin e ri
Baby qa ki pse pom shtin kshtut mu ndi
Veq per ty bash pe pij une kete raki
Kishe spo mi kthen fjalt, n'Viber
Kishe ma ki bo delete n'snap
Kishe knei o ka don mem bo xheloz
Kishe knei o ka don mem bo nervoz

Ref x2:
Mos mos ma perzi
Se ja kom shum merzi
Ti me syt e zi
Buzet e omla qershi

Na na na na na...

Kur pot shoh une deka
Je ka do mu rrxu tu bo selfie e snap na na (x2)

Moj dashuri nese ti je droga jem
Du met pa posht, kshtu qe mos ma perzi
Qe tkom lon mem hyp permi, ma ke qit zanin e zi
E qa ki se di , fuck it , fuck it
Se jom dal n'club me thy
Thu se jom tu pi , ku truni mu ka shly
Houu hyna me 1 loj , don mem bo tripa n'club
Po my boys krejt loyal

Ref x2:
Mos mos ma perzij
Se ja kam shum merzi
Ti me syt e zi
Buzet e omla qershi

Na na na na na...


Ky tekst u dërgua nga Elsa
Më Shumë Këngë Nga Gjiko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet