TEKSTESHQIP

Gjin Dona
S'ta Ben Zoti, Ta Ben Femija
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ta Ben Zoti, Ta Ben Femija" kënduar nga Gjin Dona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.