TEKSTESHQIP

Gjyste Vulaj
Me Miqte (2003)

INFO
Në materialin diskografik, pubklimi i të cilit erdhi në vitin 2003, u përfshinë 4 këngë dhe ka si të ftuar gjithashtu edhe disa artistë të tjerë siç janë Labinot Tahiri (Labi), Shqipe Abazi, Vellezerit Aliu dhe Lori Kaçka. Për publikimin e albumit u përkujdes Fuga.
Image 118494
Image 118492
Image 118493
Image 101628
  Produksionet muzikore:
Përgatitën: