TEKSTESHQIP

Gjyste Vulaj
Potpuri Me Miqte 2 (Vellezerit Aliu, Lori, Labi, Shqipe Abazi)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Me Miqte 2 (Vellezerit Aliu, Lori, Labi, Shqipe Abazi)" kënduar nga Gjyste Vulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.