Gjyste Vulaj

Ja çfarë Bën Gjyste Vulaj Me Burrin E Saj Në Shtrat

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-06-2015]
ëngëtarja e njohur Gjyste Vulaj duket se nuk e ka aspak problem që të shkëmbej momente intime me fansat e saj teksa qëndron në shtrat me bashkëshortin e saj, Sokolin.

Ajo shikon syrin e kamerës kurse burri i saj dëgjon muzikw me kufje.

Femra e skenës e cila nuk din të ndalet, njëkohësisht nënë e dy fëmijëve duket aq në formë sa që ia kanë lakminë shumë femra të tjera për faktin se duan të duken si ajo dhe të kenë suksesin si Gjystja.

Agjenda e saj është e stërngarkuar, mjafton t’i hidhet një sy profilit të saj në facebook dhe do të shohim të gjitha datat e rezervuara, madje për këngëtaren Vulaj nuk ka aspak sezonë sepse që nga pranvera e deri në dimër gjithmonë është e angazhuar.

Së fundi ajo ka qenë prezente në një event që është organizuar në Shqipëri nga ku ka dalë fituese e çmimit të internetit.
 (Indeksonline)

Ja çfarë Bën Gjyste Vulaj Me Burrin E Saj Në Shtrat


Komente 0