Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj Publikon Këngën “Maximum”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[30-06-2015]
Këngëtarja Gjyste Vulaj sot ka publikuar këngën e re me videoklip.

Kënga është një këngë ritmike dhe shumë verore.

Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe në formë ashtu siç jemi mësuar ta shohim çdoherë me një stil të veçantë.
 (Indeksonline)

Gjyste Vulaj Publikon Këngën “Maximum”

  Gjyste Vulaj - Maximum [Teksti dhe Klipi]

Komente 0