Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjystja Se Ka Problem Moshën, Zhvishet Për Halloween

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[01-11-2015]
Këngëtarja Gjyste Vulaj ndonëse i ka kaluar të 30-tat dhe nuk është më në moshë sikur dikur, ajo prap se prap nuk po e ka problem ekspozimin e tepërt në foto, video apo kompeticione të ndryshme.

Edhe Gjystja si shumë të tjerë mbrëmë ka festuar Halloween-in dhe me rastin e kësaj festeje, ajo kishte vendosur që të vishej me një veshje të zezë dhe tejet provokuese, duke u dukur kështu si një shtrigë seksi e rrethuar nga lakuriqët e natës. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0