Gjyste Vulaj

Kush është Ky Që I Ka "Hip” Gjyste Vulaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-04-2015]
Ajo njihet për linjat trupore seksi dhe vallëzime seksi, ndërsa këtë e dëshmon pa problem nëpër koncerte dhe ndeja të ndryshme.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Gjyste Vulaj, duket se e qon mirë me familjarët e bashkëshortit, Sokolit.

Aq shumë është mikeshë me kunatin e saj, Valentinin, saqë vetëm ajo mund t’i bëjë këto veprime, siç shihet në fotografinë e publikuar në Instagram.
 (Indeksonline)

Kush është Ky Që I Ka “Hip” Gjyste Vulaj


Komente 1