Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG & Mergim Mjeku - Nuse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse".
3. Video është e këngës "Nuse", por nuk këndohet nga Gold AG & Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG & Mergim Mjeku - Nuse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Teksti:

Gold AG

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

B2N

Video Produksioni:

MProduction

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Mergim Mjeku

04/10/2020

2020-10-04T13:00:12+00:00[MERGIMI:]
E lumja nona qe t'ka rrit
po si hana po bon dit
tash sa vite jam tu prit
motin tim ma bon dit
Falma zemren ta fal jeten
E lumtur do t'jesh me mu
Perveç teje nuk du tjeter
Thuaj "PO" sepse du

[REF. MERGIMI 2x:]
Trendafila t'bardha
Trendafila t'kuqe
Kam me ti pru zemer
Kur te vij me t'marr nuse

[GOLD AG:]
Dashni un u nisa me t'marr e me ardhe
te cova nji foto me fustan tbardh
mezi em prite ne ardh
kjo muj kallzoju te shpija
mos tuten e t'gjuj me kerri
jom vet po vi me smart
le vet se e kan enishten e qart
le t'gezohen krejt
le t'plast ai hasm
le ta din krejt
se sonte kem dasm

[REF. MERGIMI 2x:]
Trendafila t'bardha
Trendafila t'kuqe
Kam me ti pru zemer
Kur te vij me t'marr nuse

[GOLD AG:]
Mirsenaerdhe nuse te shpija
msheli pak syt se tgjun lev e bija
tash vjen nji gru e t'merr ne pytje
ajo s'o e jona
vec nji komshije
vjen me bo pite
vec ngat e majna
krejt nuse tjera kan hik prej sajna
hej ngutu mo shpejt
se mvon kan nisim
se krejt restorantet
vec ne po na presin

[REF. MERGIMI 2x:]
Trendafila t'bardha
Trendafila t'kuqe
Kam me ti pru zemer
Kur te vij me t'marr nuse


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet