Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Jem Ilira, Jem Teuta (Feat. Nikollë Nikprelaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Tane kto male sikur thrrasin
bjeshket tona dic po flasin!
Mos harroni kange t’ja thoni!
Jem Ilira, Jem Teuta
jem te Rritun neper lufta!
Gjithe Shqiptar Kudo Jane
nuk kem tjeter vec nji nane!

GOLD AG:

Botës anë e mban shqipet ka i ran na e kena 1 kombë na e kena 1 nanë e kena 1 gjuhë e kena 1 Flamaur para botes pata arsye per mu mburr a jam n'evrop a pertej oqeanit unë jam Shqiptar ma i vjetri i ballkanit edhe zani mu shterr e mos me fol kurr vetem kush je se t'kallxoj me dy dur


REF:Jem Ilira, Jem Teuta
jem te Rritun neper lufta!
Gjithe Shqiptar Kudo Jane
nuk kem tjeter vec nji nane!

GOLD AG:

Hej shqipe ku je shqipe qe ku jom shqipe deri n'dhe shqipen n'gjak unë e kam Shqipnis Etnike nanë kush i thot kur te thirr atdheu i dalum per ner e lavdi per bese e burrni unë smuj pa shqipni si kur toka pa shi unë jam emblema veq me 3 shkronja e mat mir flamurin e ban veq Shqiponja

REF:Jem Ilira, Jem Teuta
jem te Rritun neper lufta!
Gjithe Shqiptar Kudo Jane
nuk kem tjeter vec nji nane!


Ky tekst u dërgua nga Anton MarashajRemake: Nikollë Nikprelaj - Teuta
Gold AG
Featuring: Nikollë Nikprelaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/02/2021
Muzika: Nikollë Nikprelaj
Teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
Orkestrimi: Edlir Begolli
Video Produksioni: MProduction


Gold AG - Jem Ilira, Jem Teuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jem Ilira, Jem Teuta".
3. Video është e këngës "Jem Ilira, Jem Teuta", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:


Komente 0