Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Prej Kur Ka Le Dielli (Feat. Ismet Bexheti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ismet Bexheti ref: O a i ke nij Fjalt e Hamëz Jasharit jo thotë se lshojmë ket trrollin e t'partit ktu frymon shqip bre toka dhe qielli o se jem ktu be prej kur ka le dielli

Gold AG: Kush po rrin n'ballë pe jeshon konakun kush ja thotë kangës e pe dredh mustakun kush e ka emrin e trimit njerzimit me pushkë e me kangë i pergjigjet rrethimit është ai qe per deken kurr su merzit po thotë qe dushmani frik ka mi ngjit n'ball te oxhakut me Vlla e me Nanë thotë gjithmonë shkau i pa besë u kanë ky vend o Shqipni e s'vdesim me marre prej dielli kur lindi kjo tok o Shqiptare ky o veni jonë krejt bota le ta din se vet toka ktyne tuten jav shtin po knon daja Os me nipat e tij nuk shlirohet vatani me demokraci o a i ke ni fjalt e Hamëz Jasharit kjo tok sduron tjeter pos kamen e Shqiptarit

Ismet Bexheti ref: O a i ke nij Fjalt e Hamëz Jasharit jo thotë se lshojmë ket trrollin e t'partit ktu frymon shqip bre toka dhe qielli o se jem ktu be prej kur ka le dielli


Gold AG: Kur mlidhen trimat në atë kull Shqiptare kush sikur Hamëza e lun at valla s'lidhet Shqiptari n'Drenic me pranga se te na knon edhe pushka e kanga tri kullav te Jasharve ke me jav ni zanin nja e ka Ademin ja Hamzen e Shabanin tri dit spo nalet kanga e pushka dej sa ti lajm krejt Shkinat vejushka kur e pysin Besarten deri kur i ke pa thotë kur u nal kanga e kom dit qe jan vra per mëmëdhen kangë e knova heu moj Shqipni kurr mos thuj marova liria po vjen e kulla nuk shembet shkojm deri te i mrami e syni sna tremet sa her te na msyni me dal përball na jemi n'Prekaz e hala jemi gjallë

Ismet Bexheti ref:O a i ke nij Fjalt e Hamëz Jasharit jo thotë se lshojmë ket trrollin e t'partit ktu frymon shqip bre toka dhe qielli o se jem ktu be prej kur ka le dielli


Ky tekst u dërgua nga KASTRIOT BERISHAGold AG
Featuring: Ismet Bexheti
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/03/2021
Muzika: Gold AG
Teksti: Gold AG
Orkestrimi: Alban Furtuna
Video Produksioni: MProduction


Gold AG - Prej Kur Ka Le Dielli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Kur Ka Le Dielli".
3. Video është e këngës "Prej Kur Ka Le Dielli", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:


Komente 0