TEKSTESHQIP

Gold AG & Nikollë Nikprelaj
Shqipja E Trollit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipja E Trollit" kënduar nga Gold AG & Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 23 Dhjetor 2022, Gold AG & Nikollë Nikprelaj publikojnë videoklipin "Shqipja E Trollit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Gold AG, teksa për arranzhimin u kujdes Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200