TEKSTESHQIP

Gold AG & Nikollë Nikprelaj
Shqipja E Trollit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipja E Trollit" kënduar nga Gold AG & Nikollë Nikprelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj projekti vjen në tregun e gjerë të muzikës i plotësuar shumë bukur edhe me anë të një videoklipi, produksionin e të cilit e krijoi MProduction. Videoklipi u publikua me datë 23 Dhjetor 2022. Muzikën dhe tekstin e realizoi Gold AG, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Alban Furtuna.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200