TEKSTESHQIP

Gold AG & Altin Sulku
Dibra
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dibra" kënduar nga Gold AG & Altin Sulku.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dibra".
INFO
Më datë 10 Maj 2024, Gold AG & Altin Sulku publikojnë videoklipin "Dibra". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Gold AG, teksa për arranzhimin u kujdes Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.