TEKSTESHQIP

Granit Ismajli
S'ma Fale
Lyrics

Nje pike dashni 2x
Ti nuk ma fale
Jo ti s’ma fale

Katile ti, katile ti
Zemren ma more
Me hile ma bone

Po m’vjen inat kur po t’shoh
Ty sonte me tjeter kon
Sa kisha dasht kohen me kthy
Me kon edhe niher me ty

Zemra mer flake, e mo nuk duron
Sa tu luta ty, e ti nuk ndryshon

Nje pike dashni 2x
Ti nuk ma fale
Jo ti s’ma fale

Katile ti, katile ti
Zemren ma more
Me hile ma bone

Ai kurre smundet me t’dashte si une
E di ti shpirtin e ke ngjume
E shkaku qe zemra po m’rreh
Nuk du ty me t’pas larg meje

Zemra mer flake, e mo nuk duron
Sa tu luta ty, e ti nuk ndryshon

Nje pike dashni 2x
Ti nuk ma fale
Jo ti s’ma fale

Katile ti, katile ti
Zemren ma more
Me hile ma bone
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse materiali muzikor u paraqit para shikuesve i kompletuar artistikisht me një videoklip, të cilin e krijoi Black Fish Entertainment. Ky videoklip u publikua me datë 24 Korrik 2019. Teksti dhe produksioni audio është realizuar nga Genc Prelvukaj & Granit Ismajli.