TEKSTESHQIP

Granit Ismajli & Ema Islami
Zemren Ama
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ama" kënduar nga Granit Ismajli & Ema Islami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor prezantohet i ilustruar në dimensionin vizual edhe me videoklip, për të cilin është bashkëpunuar me Black Fish Entertainment. Ky videoklip u publikua me datë 29 Qershor 2023. Muzika dhe produksioni audio e përshtati Granit Ismajli, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Genc Prelvukaj & Granit Ismajli.